5.784€ για την προμήθεια ζωοτροφών για τα αδέσποτα ζώα συντροφιάς
Για τη φροντίδα και τη σίτιση των αδέσποτων ζώων συντροφιάς (γάτες και σκύλους) μεριμνά ο Δήμος Καρπενησίου και για τον λόγο αυτό προβαίνει στη προμήθεια ζωοτροφών. Την εκτέλεση της εν λόγω προμήθειας αναλαμβάνει η Εταιρεία με την επωνυμία ΑΝΟΔΟΣ Α.Ε.Β.Ε. έναντι ποσού 5.784,60€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Στο ποσό αυτό περιλαμβάνεται μεγάλη ποσότητα τροφής. Η πληρωμή του … Συνεχίστε να διαβάζετε το 5.784€ για την προμήθεια ζωοτροφών για τα αδέσποτα ζώα συντροφιάς.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί