Η Γιορτή Καλαμποκιού επιστρέφει δυναμικά στο Ραπτόπουλο! Τα παραδοσιακά ξεφλουδίσματα και τραπέζι Αγάπης υπό τους ήχους του παραδοσιακού συγκροτήματος ‘Κυρατζήδες’, υπόσχονται ένα γλέντι από τα παλιά…
![299515339_1204673440076354_7797669667544157603_n](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/08/299515339_1204673440076354_7797669667544157603_n.jpg)
Η Γιορτή Καλαμποκιού επιστρέφει δυναμικά στο Ραπτόπουλο! Τα παραδοσιακά ξεφλουδίσματα και τραπέζι Αγάπης υπό τους ήχους του παραδοσιακού συγκροτήματος ‘Κυρατζήδες’, υπόσχονται ένα γλέντι από τα παλιά…