Η ανακοίνωση του Δήμου Καρπενησίου: Σας ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθεί διακοπή νερού για διάστημα τριών ωρών από την οδό Μακρυγιάννη μέχρι την Αριστοτέλους στον Ξηριά λόγω εργασιών. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
![190610423_5553819614688476_8603074741022689640_n](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2021/05/190610423_5553819614688476_8603074741022689640_n.jpg)
Η ανακοίνωση του Δήμου Καρπενησίου: Σας ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθεί διακοπή νερού για διάστημα τριών ωρών από την οδό Μακρυγιάννη μέχρι την Αριστοτέλους στον Ξηριά λόγω εργασιών. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.