Με κατηγορίες, ύβρεις και γενικά τοξικότητα συνεχίζεται η προεκλογική περίοδος, μόλις δέκα μέρες πριν τις εκλογές. Η κριτική καλή αλλά χωρίς αποδείξεις μάλλον ξεπερνά τα όρια του πολιτικού πολιτισμού και ίσως της νομιμότητας.
![κάτω από τη μύτη](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2023/09/κάτω-από-τη-μύτη-e1695883619747.jpg)
Με κατηγορίες, ύβρεις και γενικά τοξικότητα συνεχίζεται η προεκλογική περίοδος, μόλις δέκα μέρες πριν τις εκλογές. Η κριτική καλή αλλά χωρίς αποδείξεις μάλλον ξεπερνά τα όρια του πολιτικού πολιτισμού και ίσως της νομιμότητας.