Μπορεί να βρέχει καταρρακτωδώς εδώ και μέρες στην Ευρυτανία και η χώρα να βρίσκεται γενικά σε αναβρασμό, αλλά όταν η επιθεώρηση έργων δεν σταματά και οι υπουργοί παίρνουν τηλέφωνο διαμαρτυρόμενους πολίτες, μάλλον ‘μυρίζει’ έντονα εκλογές. Τώρα τι υποψηφίους θα αναδείξει ο προεκλογικός στίβος για τη μονοεδρική της Ευρυτανίας, μένει να φανεί σύντομα, αν τελικά πάμε για εκλογές το Μάιο ή τον Ιούνιο.
![kalpi120519](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2019/05/kalpi120519.jpg)