![IMG_0677](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2018/05/IMG_0677-e1527603467644.jpg)
Σε ένα παιχνίδι, διαφορετικά από όλα τα άλλα οι καθηγητές και οι μαθητές έδωσαν το δικό τους «ραντεβού» στο παρκέ το Σάββατο 19/5 και ώρα 7 στο κλειστό Καρπενησίου.
Τα έσοδα που συγκεντρώθηκαν (2 ευρώ ήταν το εισιτήριο για ενήλικες και 1 ευρώ για μαθητές Γυμνασίου-Λυκείου) θα διατεθούν στους συλλόγους «Φλόγα» και «Αγώνας Ζωής».
Ο αγώνας διοργανώθηκε από την ΕΛΜΕ Ευρυτανίας σε συνεργασία με τον Δήμο Καρπενησίου, την Π.Α.Κ. και τον Άτλαντα.