Με απόφαση του Δημάρχου Αγράφων κ. Καρδαμπίκη, σας ενημερώνουμε ότι αύριο ΤΕΤΑΡΤΗ 17-02-2021, τα σχολεία όλων των βαθμίδων του Δήμου Αγράφων καθώς και ο παιδικός σταθμός θα παραμείνουν κλειστά, εξαιτίας του έντονου παγετού που πλήττει την περιοχή.
![σχολική-αίθουσα](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2021/01/σχολική-αίθουσα.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Αγράφων κ. Καρδαμπίκη, σας ενημερώνουμε ότι αύριο ΤΕΤΑΡΤΗ 17-02-2021, τα σχολεία όλων των βαθμίδων του Δήμου Αγράφων καθώς και ο παιδικός σταθμός θα παραμείνουν κλειστά, εξαιτίας του έντονου παγετού που πλήττει την περιοχή.