Στο Ραπτόπουλο του Δήμου Αγράφων σήμερα το Διοικητικό Συμβούλιο της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας για να συζητηθούν τα προβλήματα των ορεινών Δήμων και να υπάρξει συνεργασία για να τη διεκδίκηση λύσεων.
Ο Πρόεδρος της ΠΕΔ και Δήμαρχος Καρπενησίου Νίκος Σουλιώτης τόνισε: “Οι 30 και πλέον αυτοδιοικητικοί που βρίσκονται σήμερα εδώ θα αποκτήσουν βιωματική γνώση της καθημερινότητας των δημοτών και θα γίνουν οι καλύτεροι πρεσβευτές των Αγράφων”.
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/07/image-15.png)
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/07/image-16.png)
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/07/image-17.png)