![Προσφορά ΑΒ Βασιλόπουλος (1)](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2019/01/Προσφορά-ΑΒ-Βασιλόπουλος-1.jpg)
Εδώ και χρόνια το κατάστημα ΑΒ Βασιλόπουλος στο Καρπενήσι, στηρίζει την προσπάθεια κοινωνικής αλληλεγγύης του Δήμου Καρπενησίου προσφέροντας στο “Κοινωνικό Παντοπωλείο” της πόλης, δωροεπιταγές συνολικής αξίας 780 ευρώ. Ο Δήμος Καρπενησίου αναγνωρίζοντας τη σπουδαιότητα της προσφοράς αυτής στην ανακοίνωσή του, ευχαριστεί από καρδιάς την εταιρεία και το συγκεκριμένο κατάστημα για την αδιάλειπτη στήριξη στο έργο του κοινωνικού παντοπωλείου.