Εδώ και μία ώρα άρχισε να πυκνώνει η χιονόπτωση σε όλη τη Δυτική Ευρυτανία. Στο Ραπτόπουλο το χιόνι έχει στρωθεί και είναι περίπου στους 10 πόντους, ενώ συνεχίζει να πέφτει πυκνό σε ολόκληρη την περιοχή.
![20171218_143410](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2017/12/20171218_143410.jpg)
Εδώ και μία ώρα άρχισε να πυκνώνει η χιονόπτωση σε όλη τη Δυτική Ευρυτανία. Στο Ραπτόπουλο το χιόνι έχει στρωθεί και είναι περίπου στους 10 πόντους, ενώ συνεχίζει να πέφτει πυκνό σε ολόκληρη την περιοχή.