![εικόνα viber 2024 02 28 12 33 37 794 768x576 εικόνα viber 2024 02 28 12 33 37 794 768x576](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/εικόνα_viber_2024-02-28_12-33-37-794-768x576-1-696x522.jpg)
Άγνωστοι εισέβαλαν σήμερα, Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024, που το σχολείο υπολειτουργούσε λόγω απεργίας, στην αίθουσα της ΣΤ΄ Τάξης και προκάλεσαν φθορές σε θρανία και ηλεκτρονικούς υπολογιστές.
Παριστάνοντας τους μαθητές, εισήλθαν στο σχολείο πηδώντας τα κάγκελα. Έγιναν αντιληπτοί, όμως, από το προσωπικό του σχολείου και αμέσως έσπευσαν να φύγουν.
Την υπόθεση έχει επιληφθεί η Ασφάλεια Καρπενησίου και έχει ενημερωθεί η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ευρυτανίας.
Παρακαλούμε όποιος γνωρίζει κάτι, να επικοινωνήσει άμεσα με τη Διεύθυνση του σχολείου ή με την Ασφάλεια Καρπενησίου.
![image 18](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-18.png)
![image 19](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-19.png)
![image 20](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-20.png)
![image 21](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-21.png)
![image 22](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-22.png)
![image 23](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-23.png)
![image 24](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-24.png)