![408145434_10231913522362394_3205038232629709093_n](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2023/12/408145434_10231913522362394_3205038232629709093_n-696x522.jpg)
Βραβείο απέσπασε το ντοκιμαντέρ μεγάλου μήκους για την ταινία the Other Half στο ECOCINE festival 2023 του φωτορεπόρτερ και κινηματογραφιστή Γεωργίου Μουτάφη, ο οποίος κατάγεται από τη Χελιδώνα Ευρυτανίας.
Πολλά συγχαρητήρια!
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1.png)
Βραβείο απέσπασε το ντοκιμαντέρ μεγάλου μήκους για την ταινία the Other Half στο ECOCINE festival 2023 του φωτορεπόρτερ και κινηματογραφιστή Γεωργίου Μουτάφη, ο οποίος κατάγεται από τη Χελιδώνα Ευρυτανίας.
Πολλά συγχαρητήρια!