Σάββατο 5/10/2019, στην Αθήνα θα τελεσθεί θεία λειτουργία στον Ι.Ν. Αγ. Σπυρίδωνος στο Παγκράτι, προς τιμή του Αγίου Νικολάου του Καρπενησιώτη, προστάτη του Συλλόγου Καρπενησιωτών Αθήνας ‘Το Βελούχι’.
![Agios Spiridonas Pagkrati 09](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2019/10/Agios-Spiridonas-Pagkrati-09.jpg)
Σάββατο 5/10/2019, στην Αθήνα θα τελεσθεί θεία λειτουργία στον Ι.Ν. Αγ. Σπυρίδωνος στο Παγκράτι, προς τιμή του Αγίου Νικολάου του Καρπενησιώτη, προστάτη του Συλλόγου Καρπενησιωτών Αθήνας ‘Το Βελούχι’.