Σημερα ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρπενησίου, έρχεται στη Γρανίτσα. Μια μουσικοχορευτική, αφηγηματική, παράσταση, αφιέρωμα στα 100 χρόνια από τη Μικρασιατική καταστροφή, θα συγκινήσει μικρούς και μεγάλους!
Ώρα έναρξης: 20.30μμ
Σας περιμένουμε!
![297473573_621740135959445_2072286458186635282_n](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/08/297473573_621740135959445_2072286458186635282_n.jpg)
Σημερα ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρπενησίου, έρχεται στη Γρανίτσα. Μια μουσικοχορευτική, αφηγηματική, παράσταση, αφιέρωμα στα 100 χρόνια από τη Μικρασιατική καταστροφή, θα συγκινήσει μικρούς και μεγάλους!
Ώρα έναρξης: 20.30μμ
Σας περιμένουμε!