![30ff342a4369ceafe39abc4ae250bfe3_L](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2018/11/30ff342a4369ceafe39abc4ae250bfe3_L.jpg)
Αύριο Κυριακή 11 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 π.μ θα γίνει παρουσίαση βιβλίου του Φιλόλογου Δημητρίου Νάτσιου «Ένα σχολικό βιβλίο 100 χρόνων (1918 – 2018)» για τα 100 χρόνια του βιβλίου του Ζαχαρία Παπαντωνίου “Τα ψηλά βουνά” στο δημοτικο θέατρο Λαμίας.
Για το βιβλίο του Δημητρίου Νάτσιου θα μιλήσει ο Εκπαιδευτικός Γιώργος Σταυρόπουλος, ενώ την εκδήλωση θα συντονίσει η Πολιτισμιολόγος Μαρία Μαντέ.
Η είσοδος για το κοινό θα είναι ελεύθερη.