![εγκαινια Λερογιαννης](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2019/04/εγκαινια-Λερογιαννης-696x981.jpg)
Το Σάββατο 13 Απριλίου 2019 και ώρα 19:00 μ.μ. στην οδό Κοτσιμπού 4 (απέναντι από την είσοδο του παλιού δημαρχείου), θα πραγματοποιηθούν εγκαίνια του Εκλογικού Κέντρου του υποψηφίου δημάρχου Δημήτρη Λερογιάννη, ο οποίος ‘κατεβαίνει’ στις εκλογές με σλόγκαν «για ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας».
Ο χώρος αυτός θα στεγάσει το συνδυασμό «Αλλαγή Πορείας 2020» και όλους τους υποψηφίους, δίνοντας την ευκαιρία σε όσους δημότες επιθυμούν να τους επισκέπτονται και να εκφράζουν τη στήριξή τους ή και τους προβληματισμούς τους.