Υποψήφιοι με το συνδυασμό του κ. Καρδαμπίκη

0
712

Εκλογική Περιφέρεια Αγράφων

Δημητρίου Δημήτριος του Άγγελου – Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος

Ζαρκαδούλας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – Κτηνοτρόφος- Δασεργάτης

Κατσιμήτρου Γιαννούλα του Ηλία – τ. Νοσηλεύτρια

Κατσιφός Ευάγγελος του Αθανασίου – Οικονομολόγος, πρώην Δήμαρχος Αγράφων

Τόλης Δημήτριος του Παναγιώτη – Ελεύθερος Επαγγελματίας

Εκλογική περιφέρεια Απεραντίων

Βελαέτης Δημήτριος του Ιωάννη – Ηλεκτρολόγος, πρώην Αντιδήμαρχος Αγράφων

Κοτρώνα Αννέτα του Λάμπρου – Ελεύθερος επαγγελματίας ξενοδοχειακής επιχείρησης

Κώτσιας Θεόδωρος του Βασιλείου – Πρώην Κοινοτάρχης Βελαώρας, Νομαρχιακός

                                                                       Σύμβουλος, Υποψήφιος Βουλευτής

Νιάφας Κωνσταντίνος του Στέφανου – Επιχειρηματίας

Νταβαρίνος Σεραφείμ του θεοφάνη – Κτηνοτρόφος, πρώην κοινοτάρχης Τοπολιάνων

Παπαθανάσης Γρηγόριος του Αποστόλου – Εκπαιδευτικός, πρώην Αντιδήμαρχος

                                                                                                Αγράφων

Παπαροϊδάμη Βασιλική του Γεωργίου – Ελεύθερος Επαγγελματίας

Ρεσίτη Τσίπρα Δέσπω του Δημητρίου – Υπάλληλος του Δημοσίου

Εκλογική περιφέρεια Ασπροποτάμου

Ζαχαράκης Παναγιώτης του Γεωργίου – Ελεύθερος επαγγελματίας, πρώην Αντιδήμαρχος

                                                                                         Αγράφων

Kακού Βασιλική του Γεωργίου – Ιδιωτική υπάλληλος

Καραβίδα –Ζαχαράκη Αναστασία του Ηλία – Ελεύθερη επαγγελματίας

Μπράζιας Παναγιώτης του Θεοφάνη – Μελισσοκόμος

Ξυραφάκης Παναγιώτης του Βασιλείου – Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τόλης Γεώργιος του Νικολάου – Ιατρός, πρώην πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Αγράφων

Τσιαμπόκαλου Αρετή του Δημητρίου – Ιδιωτική υπάλληλος

Χρυσαφογεώργος Λάμπρος του Θωμά – Στέλεχος του Ταμείου Παρακαταθηκών και

                                                                                         Δανείων

Εκλογική περιφέρεια Βίνιανης

Θεοχάρη – Ντονικιάν Βασιλική του Δημητρίου – Ιδιώτης

Καράνη Ουρανία του Θωμά – Ιδιώτης

Λαμπράκη Όλγα του Ταξιάρχη – Λογίστρια

Μάκκας Ηλίας του Κωνσταντίνου – Υπάλληλος Δημοσίου

Εκλογική περιφέρεια Φραγκίστας

Γκορόγιας Παναγιώτης του Γεωργίου – Υπάλληλος Υπουργείου Εθνικής Άμυνας

Γούλας Γεώργιος του Βασιλείου – Υπάλληλος ΔΕΗ

Διώτης Γεώργιος του Ιωάννη – Συνταξιούχος

Ίβρου Μαρία του Κωνσταντίνου – Ιδιώτης

Λάμπρου Ερμίνα του Δημητρίου – Υπάλληλος Ιδιωτικού Τομέα

Παπανίκα Αγγελική του Πέτρου – Υπάλληλος Ιδιωτικού Τομέα, Κάτοχος Μεταπτυχιακού

                                                                           στη Δημόσια Διοίκηση

Φούκας Νικόλαος του Λάμπρου – Υπάλληλος Τραπέζης