Ενισχύουμε τις υποδομές μας με το έργο υδρευσης της Ποταμιάς προυπολογισμού 1.300.000 ευρώ το οποίο εκτελείται και θα δώσει προοπτική ανάπτυξης με την υδροδότηση όλου του άξονα Καρπενησίου- Γαυρου – Προυσου.
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2020/10/FB_IMG_1603458705762.jpg)
![](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2020/10/FB_IMG_1603458712327-01.jpeg)
Ενισχύουμε τις υποδομές μας με το έργο υδρευσης της Ποταμιάς προυπολογισμού 1.300.000 ευρώ το οποίο εκτελείται και θα δώσει προοπτική ανάπτυξης με την υδροδότηση όλου του άξονα Καρπενησίου- Γαυρου – Προυσου.