Σάββατο 6 Αυγούστου 2022
Ανήμερα του εορτασμού της Μεταμορφώσεως του Σωτήρος τα χωριά μας γιορτάζουν με θρησκευτικές πανήγυρεις και μουσικές βραδιές στο Παλαιό Μικρό Χωριό, στη Δομνίστα και στους Στάβλους.
![IMG_20220806_160907](https://www.evrytanikospalmos.gr/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220806_160907.jpg)
Σάββατο 6 Αυγούστου 2022
Ανήμερα του εορτασμού της Μεταμορφώσεως του Σωτήρος τα χωριά μας γιορτάζουν με θρησκευτικές πανήγυρεις και μουσικές βραδιές στο Παλαιό Μικρό Χωριό, στη Δομνίστα και στους Στάβλους.